AlexParts - интернет магазин запчастей для ремонта бытовой техники
+380 (97) 919-71-76
Як почистити посудомийну машину

Як почистити посудомийну машину

Таку вкрай незамінну помічницю на вашій кухні, яка миє посуд, насправді теж потрібно чистити.

З плином часу в посудомийних машинах накопичується жир, накип для мила та сміття з їжею. Це не тільки є сприятливим середовищем для розмноження мікробів, але також знижує ефективність приладу і навіть може призвести до поломки машини. В такому разі вам доведеться ремонтувати чи замінювати якусь запчастину- а це обійдеться вам дорожче, ніж регулярний догляд за приладом.

Покрокова інструкція для чищення посудомийної машини

Ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб ваша посудомийна машина слугувала вам довго:

  1. Очистіть стік: Зніміть нижню стійку. Перевірте стік посудомийної машини, витягнувши звідти залишки їжі. Це покращить стік, підвищить ефективність очищення та збереже від пошкодження посудомийної машини.
  2. Налийте оцет: Почніть з порожньої посудомийної машини. Налийте чашку білого оцту і поставте в контейнер на верхній стійці посудомийної машини. Запустіть цикл миття гарячою водою. Це змиє жир та бруд, а також усуне зайві запахи.
  3. Прочистіть отвори розпилювача дротом: Хоча видалення накипу оцтом може допомогти очистити ці крихітні отвори, уперте сміття вимагає додаткового поштовху. Прочистіть отвори міцним дротом.
  4. Очистіть щілини у фільтрі за допомогою зубної щітки: зубна щітка - це насправді один з найкращих інструментів для чищення посудомийної машини, бо за допомогою неї ви зможете дістатися важкодоступних місць і видалити бруд.
  5. Прополощіть з харчовою содою: Посипте нижню частину посудомийної машини содою (приблизно 200 г). Запустіть короткий цикл з гарячою водою. Посудомийна машина буде пахнути свіжістю та блищати.

Як часто слід чистити посудомийну машину?

Експерти з технічного обслуговування стверджують, що потрібно чистити фільтр для посудомийних машин і стік один раз на місяць. На щастя, це легко зробити навіть без спеціальних інструментів чи засобів.

Слідкуйте за нашими публікаціями і вам не доведеться ремонтувати вашу побутову техніку!

Як почистити посудомийну машину - фото pic_6314028cf3156d3b6873e9bc3ddb1939_1920x9000_1.jpg

Комментарии
Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх